Parole

Jaunumu saņemšana

Parakstieties uz portāla
"Debеts-Kredīts" bezmaksas jaunumu saņemšanu un saņemiet likumdošanas jaunumus un citu noderīgu informāciju

Ok

Atteikties no nosūtīšanas

Mūsu partneri:


Forums » Brīvā laika sarunas » Es nekur nevaru atrast burbuļvannu

Brīvā laika sarunas


Es nekur nevaru atrast burbuļvannu
timmY6
Lietotājs
atbildes: 3

Pievienots: 22.04.2024 12:23
Es nekur nevaru atrast burbuļvannu. Visas vannas, ko esmu redzējis, man nemaz nepatīk. Vai jūs zināt, kur es varu iznomāt patiešām jauku burbuļvannu savai mājai?  
Patika ziņojums?
Jā (0)
Nē (0)
Citāts  
georrgee
Lietotājs
atbildes: 3

Pievienots: 22.04.2024 13:08
Protams, es saprotu jūsu situāciju. Izvēloties hidromasāžas vannu no daudzajiem piedāvājumiem, ir viegli apjukt. Man zināms, ka pašlaik https://atputasnoma.com/kubla-noma/ Kubla Noma piedāvā augstas kvalitātes hidromasāžas vannas īrei. Viņu klāstā ir pārvietojamās vannas ar hidromasāžu un LED apgaismojumu, kas radīs relaksācijas atmosfēru jūsu mājās. Turklāt hidromasāžas vannas ir pazīstamas ar savām veselībai labvēlīgajām īpašībām, ieskaitot imunitātes stiprināšanu. Šis piedāvājums var būt interesants gan pēc stresa pilnas nedēļas, gan laika pavadīšanai draugu kompānijā. Es dzirdēju, ka ziemā šāda īre ir īpaši pievilcīga, ļaujot izbaudīt siltumu aukstajās dienās.

» 22.04.2024 13:19 Laboja georrgee  
Patika ziņojums?
Jā (0)
Nē (0)
Citāts


Par portālu Portāla noteikumi Sazinies ar mums Paziņot par kļūdu Reklāma Rekvizīti Video  

Tālrunis: 28331590     E-pasts: info@d-k.lv   www.d-k.lv

Copyright © 2009 — 2022 Latvikon

SIA "LATVIKON" Ģertrūdes iela 63, Rīga, LV-1011 LV40003167602